На овогодишњој „Дечурлијади“ нашу школу су представљали: Ена Аличковић 8-4, Матеја Јањушевић 8-3, Николина Дерикоњић 4-2 и Теодор Стојкановић 4-1.
Нису ушли у полуфинале јер су изгубили од школе „Светозар Марковић“ из Бродарева резултатом 5:4.
Ове године победила је екипа ОШ „Бошко Буха“ из Ивања.
