Окружно такмичење „Шта знаш о саобраћају“ одржано је јуче у Пријепољу.
Екипа која је представљала нашу општину освојила је треће место. Појединачно, Будимир Тошовић освојио је друго место у Ц категорији.
Окружно такмичење „Шта знаш о саобраћају“ одржано је јуче у Пријепољу.
Екипа која је представљала нашу општину освојила је треће место. Појединачно, Будимир Тошовић освојио је друго место у Ц категорији.