Окружно такмичење у атлетици

На окружном такмичењу у атлетици, које је одржано у Прибоју, наше девојчице су у екипној конкуренцији освојиле 🥇 прво место!

Екипу су чиниле:
✨Нађа Поповић
✨ Кристина Свичевић
✨ Лејла Голубовић
✨ Тара Дакић
✨ Емина Меховић
✨ Јелена Стојадиновић

У појединачној конкуренцији пласирали су се:
👏 Бењамин Бајрамовић
👏 Ибро Фетаховић
👏 Андреј Кубуровић

Ови вредни, талентовани и упорни ученици представљаће нашу школу и општину на међуокружном такмичењу, које ће бити одржано у понедељак, 18. 5. 2026. године у Краљеву.

Поносни смо на ваш труд, дисциплину и спортски дух! Желимо вам много успеха и још сјајних резултата у наставку такмичења!