Арсеније Гојак освојио је друго место на Државном такмичењу из историје, које је одржано у суботу 16. 5. у Сремској Митровици. Он је једини који је успео да освоји место, од 7 ученика седмог разреда, који су представљали Златиборски округ.
Поред Пријепоља, на Државно такмичење пласирала су се и три ученика из Ужица, те по један из Чајетине, Бајине Баште и Пожеге.
Све честитке Арсенију на овом изванредном успеху!
Честитке припадају и предметној наставници Наџији Нађи Хаџагић.
