Национална служба за запошљавање организовала је Сајам запошљавања и образовања 14. 5. 2026. године у просторијама филијале Пријепоље.
Група ученика осмог разреда посетила је Сајам, како би се информисали о условима уписа у средње школе, наставним програмима и образовним профилима.
На сајму су били присутни ученици и професори Пријепољске гимназије, Економско-трговинске школе и Техничке школе.
Своју презентацију су имали и чланови Канцеларије за младе која је понудила услуге припреме ученика за матурско вече.
Сва одељења су имала своје представнике (5- 6 ученика).
Позив за присуство Сајму упутила је Милица Ратковић из НСЗ Пријепоље.
