Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

Данас, 25.2.2024. године, „Валтер“ је био домаћин Општинског такмичење из српског језика и језичке културе.
Наши ученици су постигли веома добре резултате у свим разредима.
Сви ученици који су освојили једно од прва три места остварили су пласман на окружно такмичење.

Пети разред

Арсеније Гојак- прво место, Селим Балтић- прво место, Ника Ратковић- друго место, Ена Хамзић- друго место, Марко Софијанић- друго место, Емил Хасанбеговић- треће место. Предметне наставнице су Горица Марковић и Рамиза Турковић.

Шести разред

Дуња Брашанац- треће место, Мила Гарабиновић- треће место, Неда Марјановић- треће место, Зоран Јездовић- треће место. Предметне наставнице су Рамиза Турковић и Горица Марковић.

Седми разред

Атија Дикић- треће место, Лара Пузовић- треће место, Емина Бајрактаревић- треће место, Ајша Дикић- треће место, Сајра Кукуљац- треће место, Ђорђе Попадић- треће место, Теодора Пулетић- треће место. Предметне наставнице су Дејана Ракоњац и Ирена Андрејић.

Осми разред

Соња Пурић- треће место. Предметна наставница је Дејана Ракоњац.