Школско такмичење из биологије за ученике од петог до осмог разреда одржано је 10. и 11. фебруара.
У оквиру пројекта „Заједно и безбедно кроз детињство“, полицијске службенице Драгана Радовић и Кристина Средојевић одржале су радионицу на тему „Упознајмо полицајце и заједно ширимо другарство међу вршњацима“. View this post on Instagram A post shared by ОШ "Владимир Перић Read More …